Кайри Ървинг и Кевин Дюрант отбелязаха по 32 точки за

...

Бруклин спечели срещу Кливланд и продължи победната си серия в НБА

Кайри Ървинг и Кевин Дюрант означиха по 32 точки за триумфа на Бруклин Нетс със 125:117 над Кливланд Кавалиърс в шампионата на НБА. Ти Джей Уорън добави 23 точки за Нетс. Дюрант изпревари Тим Дънкан и към този момент е на 15-то място в класацията за маркирани точки. За Кавалиърс 46 точки записа Дариус Гарланд.

Пол Джордж вкара 32 точки и Лос Анджелис Клипърс преодоля пасива от 14 точки в последните 3:34 часа на постоянното време, с цел да победи Детройт в продълженията със 142:131.

Терънс Ман изравни пет секунди до края в четвъртата четвърт, с цел да приключи заключителната серия от 16:2 за Клипърс, които изоставаха със 112:126 при оставащи 3:34 минути. След това Лос Анджелис превъзхожда Пистънс с 14:3 в продължението.

Ивица Зубак означи 12 точки и 15 битки, а Пол Джордж записа 32 точки за Лос Анджелис при успеха над Детройт с 142:131. Седем играчи на Клипърс означиха двуцифрен резултат.

Боян Богданович бе най-резултатен за Детройт с 23 точки, а Айзая Стюарт добави 21.

Кевин Портър-младши означи рекордните за сезона 36 точки, а Хюстън победи Чикаго със 133:118, прекъсвайки серия си от пет загуби. Алперан Сенгун добави 25 точки, а Джалън Грийн имаше 24 за Рокетс. Демар ДеРозан вкара 31 за Булс.