Карим Бензема вкара гол след спечелването на Златната топка, за

...

Бензема се върна на работа с фантастичен гол, Реал рутинно победи Елче

Карим Бензема вкара гол след спечелването на Златната топка, с цел да помогне на Реал (Мадрид) да победи с 3:0 като посетител Елче и най-малко краткотрайно да се придвижи на шест точки пред Барселона на върха в испанската Ла Лига.

Французинът вкара, само че му анулираха гола в 6-ата минута поради засада, само че единствено пет минути по-късно Феде Валверде продължи головата си серия, с цел да даде преимущество на " кралете ".

Интересното е, че Бензема имаше нов анулиран гол в 61-ата минута. В 75-ата минута обаче всичко беше по разпоредбите и той означи приказен гол откакто получи майсторска асистенция от Родриго за 0:2.
 Зизу: Бензема е обичаният ми футболист, най-хубавият нападател в историята на Франция

Вижте какво още сподели френската легенда

Марко Асенсио постави точка на мача в 89-ата минута за успеха на тима на Карло Анчелоти.