Капитанът на Етър Христо Иванов остана доволен след победата с

...

Христо Иванов: Бяхме опрени до стената, няма да имаме лек мач до края

Капитанът на Етър Христо Иванов остана удовлетворен след успеха с 2:0 против Марица (Пловдив). " Болярите " прекъснаха серията си от 5 следващи турнирни загуби и още веднъж се върнаха в топ 4 на Втора лига.

" Спечелихме с огромно себераздаване от първата минута. Нямахме различен избор. Бяхме опрени до стената. Клишето е, че ножът е до кокала - при нас дори беше малко вътре в него. Трябва да бием всеки мач и да се надяваме на неточност на някой от директните ни съперници.
 Етър се завърна на четвъртото място, борбата с Хебър и Миньор ще е жестока Етър се завърна на четвъртото място, борбата с Хебър и Миньор ще е жестока
Като част от екипа виждам всеки ден по какъв начин се раздават всички в тима. Като се съберат 5 следващи загуби е доста тежко. Благодаря на момчетата, че се раздадоха на краен лимит. Изкараха 200% от себе си, с цел да реализираме тази значима победа.