Източник и снимка: chernomorepfc.bgЮношите на Черно море загубиха гостуването си

...

Младшата на Черно море изгуби с 1:4 в Пловдив

Източник и фотография: chernomorepfc.bg

Юношите на Черно море изгубиха гостуването си на Локомотив в Пловдив с 1:4 в мач от 7-ия кръг на Елитната Източна група до 17 години.

Срещата не се разви по най-хубавия метод за момчетата на Николай Кънчев, които позволиха гол в самия завършек на първата част. В началото на второто полувреме след недоразумение сред централните бранители домакините вкараха за 2:0.

В 60-ата минута след добра офанзива и пас на Берк Бейхан Марин Петков понижи на 2:1, а единствено пет минути по-късно Николай Трифонов пропусна да изравни самичък против вратаря. В 70-ата варненци пропиляха нова добра опция да осъществят. Вилян Момчилов центрира от корнер, а Жечко Йорданов с глава стреля в гредата. Топката се върна на линията на дребния пеналт, където футболист на Черно море вместо да я довкара, му бе отнета и след бърза контраофанзива домакините повишиха на 3:1. До края на срещата Локо Пд осъществя и четвърти гол в мача.

Така “моряците ” записаха първа загуба през сезона. Въпреки, че и шансът не бе на страната на варненци, “зелено-белите ” може би бяха една концепция по-слабият отбор през днешния ден в Пловдив.

В идващия кръг Черно море гостува на Ботев Пловдив на 19 септември (събота) от 11,30 часа.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Стефан Димов (65-Велиан Момчилов), Константин Веселинов, Марин Петков, Валентин Касабов, Серги Кешкерян (60-Николай Трифонов), Делян Илиев, Мартин Илиев (46-Симеон Николов), Берк Бейхан, Николай Златев (46-Толга Мюрвет), Жечко Йорданов (75-Симеон Цветанов).

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.