Изключително болезнена вечер претърпя Ювентус в мача си срещу Барселона

...

Ад за Юве в ШЛ! ВАР отмени три гола на Мората, Барса спечели дуела в Торино

Изключително мъчителна вечер претърпя Ювентус в мача си против Барселона от Шампионската лига в груповата фаза. Италианският клуб позволи проваляне с 0:2 в Торино, само че най-голямото оскърбление за Юве е, че три гола на Алваро Мората бяха анулирани поради ВАР, като системата прегледа и трите попадение и разумно бяха анулирани, а пет минути преди края и Мерих Демирал получи втори жълт картон.

Барса откри резултата във визитата си след рикошет и удар на Усман Дембеле в 14-ата минута, а в добавеното време Лионел Меси удвои актива на „ блаугранас” след тъкмо изпълнена дузпа. Така Барса зае удобно първото място в група G и към този момент е с шест точки, до момента в който Ювентус остава втори с три пункта. В идващия рунд на Барселона му следва домакинство на Динамо Киев, а Юве ще пътува до Будапеща за посещение на Ференцварош.