Иван Лилов игра близо 38 минути при победата на Дебрецен

...

Иван Лилов с добър мач при победа на Дебрецен в Унгария

Иван Лилов игра близо 38 минути при успеха на Дебрецен като посетител на Шопрон с 86:80 (20:20, 16:24, 30:19, 20:17) точки в мач от деветия кръг на мъжкото баскетболно състезание на Унгария. Българинът, който се завърна в игра след лекуване на травма, беше титуляр и се отличи с 6 битки, 8 битки, 5 асистенции и 1 отнета топка. Дебрецен е на шесто място в класирането с 5 победи и 4 загуби.

Тимът на Самсун загуби семейството си на Дюзче със 73:88 точки в среща от деветия кръг на шампионата на Турция във втора лига. За домакините българинът Деян Иванов игра единствено 12 минути и се регистрира с 6 точки, 3 битки и 1 асистенция. Самсун заема 14-о място в класирането с актив от 3 победи и 6 провали.

Отборът на Охрид, със Станислав Цонков в състава си, загуби като посетител от водача Блокотехна със 78:92 точки в мач от седмия кръг на шампионата на Македония. Цонков записа 8 точки, 3 битки, 4 асистенции и 1 отнета топка за 33 минути игра. Охрид има 4 триумфа и 3 провали, което му отрежда четвърто място във краткотрайното класиране.