Играчът на Черно море Даниел Димов вярва, че тимът му

...

Даниел Димов: Всичко зависи от нас на баража

Играчът на Черно море Даниел Димов има вяра, че отборът му може да играе в Лига Европа. Халфът, който играе защитник, вкара решаващото попадение в продължението против Локомотив (Пловдив) за крайното 2:2. Димов беше прецизен в 103-ата минута, а " моряците " отстраниха " смърфовете " с общ резултат 4:3, като излизат в борба за Лига Европа против третия в крайното класиране.

" Локомотив са добър тим, който ни даде огромен отпор. Добър отбор са, спретнат, комплектуван. Ние знаехме, какво ни чака. Въпреки неприятния резултат през първата част, се вдигнахме след почивката и продълженията.

Локомотив Пд - Черно море @@@Преди два дни имахме мач. Пътуваме от Варна, което е дълъг път, имаше отмалялост в момчетата, само че на почивката си казахме какво би трябвало да променим. Сторихме го и се веселя за момчетата, че продължаваме. Вярвам в Лига Европа. Още преди 4 месеца, като пристигнах, имах вяра че ще можем да спечелим втората осмица, макар неприятните резултати. Познавам треньора и момчетата, знам какво могат и какво се желае. Има още един мач, ще забележим какво ще стане. Всичко зависи от нас в баража. Излизаме 11 на 11, като всичко зависи от нас. Надявам се, да спечелим ", показа Димов. Първа лига 2 кръг, събота 19 май  Локомотив (Пловдив) 2:2краен резулат  Черно море