ХЮСТЪН (AP) — Освалдо Кабрера имаше най-високи в кариерата си

...

Кабрера има рекорд в кариерата си с 4 попадения, с 3 RBIs, докато Yankees победиха Астрос със 7-1

ХЮСТЪН (AP) — Освалдо Кабрера имаше най-високи в кариерата си четири попадения с три RBIs, а Джанкарло Стантън добави соло хоумър, с цел да поведе Ню Йорк Янкис над Хюстън Астрос със 7-1 в петък вечер.

Победата, при която вторият бейзмен Глейбър Торес отпадна, откакто беше на ръка с терен, пристигна откакто Ню Йорк се съвзе от четири- недостиг в серия за победа с 5-4 в откриването на сезона в четвъртък вечерта.

Хуан Сото реализира три попадения и изведе Янките напред, когато направи изпълнено с бази вървене в седмо тичане от два ръна.

Кристиан Хавиер ограничи янките до четири попадения в шест ининга без резултат, преди да пробият в седмия.

Тейлър Скот (0-1) изпревари Антъни Волпе и Остин Уелс с един навън в седмия. Кабрера се насочи към ляво поле, с цел да вкара гол на Волпе и изравни на 1-1.

След това Скот удари Торес отдясно с бърза топка от 93,1 благи в час, зареждайки основите. Торес падна на земята и се гърчеше от болежка няколко минути, преди да бъде прегледан...