Хебър (Пазарджик) 1 : 2 Локомотив (Пд) 62′ ГОООЛ! 1:2!!

Хебър - Локомотив 0:1, Ивайло Михайлов възстанови равенството

ГОООЛ! 1:2!! Джовани!
57′
Александър Томаш реагира незабавно и размени Евандро с Бабакар Дион.
55′
ГОООЛ! 1:1!! Ивайло Михайлов! Както и през първото полувреме, домакините започнаха по-активно и втората част, а това даде резултат с настъпването на 55-тата минута. Венсан Марсел беше изведен отляво и центрира прострелно в наказателното поле. Михайлов беше заел добра позиция и от границата на дребния пенал прати топката в мрежата на Локомотив. Това е първи гол за полузащитника през сезона.
45′

45′
ИГРАТА съдебна експертиза ПОДНОВЯВА!
45+2′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
45′
Домакините успяха да пратят топката в мрежата на Локомотив, само че страничният арбитър подвигна своя байрак за засада. Ситуацията беше преразгледана с ВАР и съдиите потвърдиха решението.
44′
Греда за гостите! Бирсент Карагерен стреля ужасно от директен свободен удар, само че топката разтресе напречната греда!
 Снимка 594871
Източник:
42′
Жълт картон за Арсенио Валпорт .
41′  Снимка 594858
Източник:
40′
Владеене на топката: Хебър: 46%, Локомотив (Пловдив): 54%
34′
Жълт картон за Георги Каракашев .
30′
ГОООЛ! 0:1!! Ивайло Димитров! Дълга топка в полето на Хебър беше спряна технично с петичка от Евандро, който безусловно я заложи на Димитров към дъгата, а нападателят на " смърфовете " я насочи точно в долния десен ъгъл на вратата!
28′
В 28-ата минута пристигна и най-чистото състояние за гостите до този миг. Карагерен се откъсна от отбраната на пазарджиклии, навлезе в наказателното поле, само че вместо да стреля, реши да опита пас към Ивайло Димитров, който беше неакуратен!
 Снимка 594875
Източник:
23′  Снимка 594857
Източник:
22′
Какво избавяне на Динко Хоркаш!!! Домакините извършиха корнер, при който Ивайло Михайлов съумя да нанесе удар с глава, топката отиваше тъкмо до гредата, само че хърватският пазач на Локомотив съумя с върха на пръстите си да избие в нов корнер.
 Снимка 594865
Източник:
15′
Нов късмет за Хебър! Октай Хамдиев надбяга Матеус да Силва по левия фланг, навлезе в наказателното поле и понечи да стреля, само че бразилският бранител на " смърфовете " се върна и блокира удара му.
12′  Снимка 594853
Източник:
5′
Домакините дадоха отговор незабавно и в ответната офанзива имаха отлична опция да открият резултата. Валпорт излезе очи в очи с вратаря на Локомотив, само че стреля в него.
4′
Матеус да Силва насочи първия прецизен удар в мача. Бразилецът направи задна ножица в наказателното поле на Хебър, само че изстрелът му попадна в обсега на Дебърлиев.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 1 Петър Дебърлиев 23 Динко Хоркаш 39 Ивайло Михайлов 50 Йосип Томашевич 38 Хлеб Бухал 91 Райън Бидунга 8 Алехандро Гарсия 4 Мартин Паскалев 27 Роберт Мазан 13 Матеус Да Силва 28 Осира Корнел 33 Георги Каракашев 3 Богомил Божуркин 10 Джовани Маркес 5 Мартин Михайлов 14 Димитър Илиев 97 Марсел Жан-Пиер 9 Бирсент Карагарен 77 Октай Хамдиев 11 Ивайло Димитров 17 Арсенио Седрик Валпорт 21 Евандро Треньор Владимир Манчев Александър Томаш Резерви 22 Хадим Ндиае 1 Илко Пиргов 11 Цветелин Тонев 3 Луан Да Силва 19 Муса Сила 20 Милош Петрович 10 Пламен Крумов 5 Тодор Павлов 23 Клаудио Бонани 99 Преслав Боруков 9 Адернисола Есеола 19 Александър Василев 98 Георги Търтов 7 Бабакар Дион
Хебър посреща Локомотив (Пловдив) в мач от 18-ия кръг на efbet Лига. Мачът започва в 12:45 часа.

Домакините имат едвам 12 точки и заемат 15-ото място в класирането.

Локомотив (Пловдив) започва добре сезона, само че в последните 4 мача няма победа, въпреки и в тях да срещна Лудогорец, Левски и ЦСКА. " Смърфовете " са на на 5-ото място с 30 точки.
 Томаш подвигна мерника на Боруков

Остава запаса

Старши треньорът на гостите Александър Томаш няма да може да разчита на Пиер Зебли, който пропуща срещата заради насъбрани жълти картони, до момента в който Бирсент Карагерен е подготвен да се завърне, след изтърпяване на глоба по същата причина.