Хари Кейн, сн. БГНЕС Англия започна участието си на Световното

...

Англия с драматична победа над Тунис

Хари Кейн, сн. БГНЕС

Англия стартира присъединяване си на Световното състезание в Русия с трагична победа с 2:1 над Тунис. Англичаните започнаха мощно мача и Хари Кейн откри още в 11-та минута.
Защитникът на Манчестър Сити Кайл Уокър обаче направи нелепа дузпа и Фержани Саси изравни в 35-ата минута. Преди почивката англичаните имаха искания за дузпа, откакто Кейн бе повален, само че съдията реши, че няма нарушаване и не изиска помощ от станали настоящ на това състезание видео помощник. През второто полувреме англичаните постановиха мощен напън и създаваха състояние след състояние, само че по този начин и не стигнаха до гол. До 91-та минута. Тогава нападателят на Тотнъм Хари Кейн бе оставен открит в наказателното поле и с глава вкара втория си гол в срещата.
Източник: mediapool.bg