Гарет Бейл определено не се намира във форма и не

...

Кошмарната серия на Гарт Бейл

Гарет Бейл несъмнено не се намира във форма и не се нагърбва с ролята на водач на Реал Мадрид след раздялата с Кристиано Роналдо. Снощи уелсецът още един път разочарова с представянето си, макар че кралският клуб победи Валенсия с 2:0. Бейл не съумя да вкара гол беше сменен в 63-ата минута от Марко Асенсио.

Това беше десетият следващ мач в Ла Лига, в който някогашният футболист на Тотнъм не се разписва. Статистиката е безпощадна: Бейл няма попадение в турнирен мач в продължение на 793 минути. Това е най-дългата серия без гол на крилото, откогато мина в Реал през 2013 година.

За последно Бейл вкара в Ла Лига на 1 септември, когато " лос бланкос " разгромиха Леванте с 4:1.
Примера дивисион 14 кръг, събота 1 декември  Реал Мадрид 2:0краен резулат  Валенсия