Френският нападател - Оливие Жиру, не остана никак доволен, след

...

Жиру избесня, след като беше заменен от Дешан

Френският нападател - Оливие Жиру, не остана по никакъв начин удовлетворен, откакто бе сменен във финала против Аржентина.

Дидие Дешан взе ограничения, откакто още в първото полувреме изоставаше с 0:2 от " гаучосите " и точно в отговор на това, той размени Жиру и Усман Дембеле.

Жиру не одобри добре промяната си още в 41-ата минута на огромния край, чувствайки, че може да помогне още на тима си. Камерите го уловиха по какъв начин беснее край тъчлинията и хвърля бутилката си с вода.

Olivier Giroud was understandably fuming at being subbed in the first half.
— Ben Jacobs (@JacobsBen)
По-късно през второто полувреме Жиру не съумя да сдържи и страстите си при противоречива обстановка в мача и си заслужи жълт картон, макар че бе на скамейката.

Olivier Giroud gets a yellow card on the bench.
— NBC Sports Soccer (@NBCSportsSoccer)
Франция стигна до 3:3, макар че изоставаше с 0:2 през първото полувреме, а на дузпите Аржентина победи в Катар.