Етър успя да стигне до 1:1 при домакинството си на

...

Етър - ЦСКА 1948 1:1 /репортаж/

Етър съумя да стигне до 1:1 при семейството си на ЦСКА 1948. Търновци имаха потребност от дузпа в последната минута, с цел да измъкнат точката на " Ивайло ".

" Червените " са шести в класирането с 36 точки, а Етър остава финален с 10.

В началните минути на срещата головите рискове пред двете порти липсваха. В седмата минута Мартин Величков не се затрудни с изстрел на Талис, който получи топката в наказателното поле от Бирсент Карагарен. В 34-ата минута вратарят на Етър с лекост улови слаб удар на Бирсент Карагарен.

В началото на второто полувреме ЦСКА 1948 поведе в резултата. Стив Фуртадо лиши и напредна по фланга подаде към Талис, който върна към Педриньо, а бразилецът с удар по земя преодоля Величков за 0:1.

В 74-ата минута Талис имаше варианти да подаде в наказателното поле, само че реши да играе самичък и стреля неопределено.

Килиан Гесум стреля над вратата на Наумов пет минути преди края на дуела.

В последната минута на дуела Васимир Ел-Хатиб свири дузпа за нарушаване на Никола Илиев против Ловре Кнежевич в наказателното поле. Зад топката застана Иван Василев, който бе прецизен за 1:1.