Елитният Ботев (Враца) победи Литекс с 3:1 в контролна среща

...

Ботев завърши контролите с бой над Литекс

Елитният Ботев (Враца) победи Литекс с 3:1 в контролна среща в Ловеч - последна за врачани преди подновяването на шампионата.

Гостите поведоха в 24-ата минута след бърза контраофанзива, последвало остро центриране по земя и Мирослав Маринов се разписа за 0:1.

След равностойно първо полувреме домакините започнаха по-активно след почивката. " Оранжевите " бяха по-активни и проведоха няколко рискови слизания. И тъкмо когато се очакваше да изравнят, Ботев (Враца) вкара втори гол. След неточност в центъра и бързо преливане, Мохамед вкара за 0:2 в 72-ата минута. Три минути по-късно след безредие в наказателното поле на гостите Иван Митрев с мощен изстрел понижи на 1:2. Но Ботев Враца стигна до трети гол единствено след две минути - неточност пред вратата на Шаламанов и Фасе вкара за 3:1.

На Свети Валентин поведи с 1:0. За концепциите ще помогнем ние, мъжка взаимност, знаеш си. Виж тук нашите оферти.
 Живко Желев: Няма от какво да се срамим Живко Желев: Няма от какво да се срамим 7 фев | 10:33  ЦСКА - София победи Литекс в контрола, Чорбаджийски с дебютен гол за ЦСКА - София победи Литекс в контрола, Чорбаджийски с дебютен гол за "червените " 6 фев | 17:01  Ботев (Враца) загуби от втородивизионни косовари Ботев (Враца) загуби от втородивизионни косовари 4 фев | 11:31  Литекс вкара четири на Дунав (Русе) Литекс вкара четири на Дунав (Русе) 2 фев | 16:31  Ботев (Враца) победи шестия в Косово Ботев (Враца) победи шестия в Косово 31 яну | 20:41  Бивш състезател на Лацио бележи за Ботев (Враца) Бивш състезател на Лацио бележи за Ботев (Враца) 30 яну | 10:25  Литекс (Ловеч) и Янтра (Габрово) не се победиха в контрола Литекс (Ловеч) и Янтра (Габрово) не се победиха в контрола 29 яну | 16:05  Още трима нови футболисти дойдоха на проби в Ботев (Враца) Още трима нови футболисти дойдоха на проби в Ботев (Враца) 28 яну | 19:12  Ботев (Враца) направи еднакъв с ФК Струга Ботев (Враца) направи еднакъв с ФК Струга 26 яну | 17:44 Още от БГ Футбол  Черно море показа тима за пролетта Черно море показа тима за пролетта 12 фев | 16:19 33 0  Обновеният тим на Царско село загуби от Марек в последната минута Обновеният тим на Царско село загуби от Марек в последната минута 12 фев | 16:14 89 0  Локо (Пловдив) удари Хебър в дебюта на Боруков Локо (Пловдив) удари Хебър в дебюта на Боруков 12 фев | 16:09 288 2  Волов вкара пет на юношите на Дунав Волов вкара пет на юношите на Дунав 12 фев | 16:02 173 0  Севлиево и Локо (Дряново) приключиха наедно Севлиево и Локо (Дряново) приключиха наедно 12 фев | 15:59 225 4 Виж всички Водещи Новини  Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, "сините " почитатели нахлуха и го изгониха от терена 12 фев | 15:51 55351 278  Манчестър Юнайтед 1:1 Саутхамптън Манчестър Юнайтед 1:1 Саутхамптън 12 фев | 16:01 19253 33  Официално: Лудогорец притегли аржентински нападател Официално: Лудогорец притегли аржентински нападател 12 фев | 13:55 7161 77  Владимир Зографски завърши присъединяване си на Игрите в Пекин 2022 Владимир Зографски завърши присъединяване си на Игрите в Пекин 2022 12 фев | 13:54 6946 8  Отлично показване за българите в мъжкия спринт в Пекин, безпощадният Йоханес Бьо взе златото Отлично показване за българите в мъжкия спринт в Пекин, безпощадният Йоханес Бьо взе златото 12 фев | 12:19 14768 24 Класиране Програма