Двубоят от 18-ия кръг на Първа лига между Ботев Враца

...

Ботев Враца и Септември София приключиха годината с нулево реми

Двубоят от 18-ия кръг на Първа лига сред Ботев Враца и Септември София приключи при резултат 0:0. ВАР анулира попадение на Чавдар Ивайлов в края заради засада.

През първата част домакините насочиха единствения прецизен удар на стадион " Христо Ботев ". Димитър Шейтанов избави изстрел на Венцислав Христов.

След паузата домакините реализираха втория прецизен изстрел в срещата, който също не затрудни стража на гостите.

В заключителните минути на дуела Чавдар Ивайлов съумя да изпрати топката в противниковата врата, само че попадението му бе анулирано след намесата на ВАР заради засада на Браян Переа.

Септември остава на 12-ата позиция в класирането с актив от 15 пункта. Също толкоз точки има и 13-ия Ботев Враца.