Двубоите от груповата фаза на Купата на африканските нации продължават

...

Комичен замбийски съдия открадна шоуто на Тунис - Мали, свири край на мача по-рано от предвиденото

Двубоите от груповата фаза на Купата на африканските народи не престават да протичат при извънредно ниска ефикасност. В ранния мач от днешната стратегия, Мали завоюва дербито на група F против Тунис с 1:0.
 Титулярният вратар на Кот д'Ивоар изгоря с допинг
Титулярният вратар на Кот д`Ивоар изгоря с допинг

Силвен Гбохуо употребявал тримедазидин

Единственото попадение в срещата падна в 48-ата минута, когато Ибрахима Коне беше прецизен от дузпа. Нарушението бе отсъдено за игра с ръка Елиас Схири в личното му наказателно поле.

Тунизийците имаха опцията да бъдат с много по-добра орис в тази борба, само че огромният дебитор за северняците се оказа Уахби Хазри. Звездата направи няколко пропуща, а в 77-ата пропусна и дузпа.
 В Египет раздраха от рецензии Мохамед Салах

Недоволни са от представянето му против Нигерия

Големият воин на мача обаче бе съдията от Замбия. Реферът Сиказве шокира всички, откакто реши да свири завършек на мача в 85-ата минута. Явно усетил грешката си, гореспоменатия сподели, че се е объркал и даде знак играта да продължи. В 89-ата минута танзаниецът обаче още веднъж свири за край, този път необратимо, макар осъществените общо 9 смени, ревизиране на две обстановки с ВАР и показан червен картон.