Два на нула в редовното време изравни общият резултат след

...

Грандиозно! ЦСКА сломи „Виктория“ Пилзен и е при големите в Европа

Два на нула в постоянното време изравни общият резултат след мача в Чехия на 2:2. В 111-та минута червен картон за Кейседо остави „ алените “ с човек по-малко в решаващия миг за изхода на дуела. И тогава се видя, че който същински желае успеха, намира сили да я реализира. Това направиха футболистите на ЦСКА. В 119-ата минута Юрген Матай вкара трети гол с глава и изпрати своя отбор в групите на Лигата на конференциите, гарантирайки на тима мачове в Европа най-малко до Нова година.

Стадионът ликуваше, лекуват и хиляди пред тв приемниците. Треньорът Стойчо Младенов прегръщаше своите футболисти, а на формалната естрада Христо Стоичков грееше от наслада и аплодираше тима, от който потегли преди години към Барселона и завладя света.
Източник: frognews.bg