Дунав Русе отстъпи с 0:1 на последния в австрийското първенство

...

Дунав падна от австрийци в контрола

Дунав Русе отстъпи с 0:1 на последния в австрийското състезание Санкт Пьолтен. Единствения гол вкара Атанга в 70-ата минута от дузпа. Дунавци имаха няколко положителни благоприятни условия преди почивката, само че по-късно австрийският тим тотално доминираше.

Димитър Георгиев имаше добър късмет на два пъти да се разпише. До края на първата част на два пъти Мартин Луков спасяваше вратата си, а също толкоз се намеси след почивката и Станислав Антонов.

След мача старши треньорът на русенци Малин Орачев съобщи, че е удовлетворен от инспекцията и за играчите му е било един добър тест. Той добави, че в околните дни на проби в отбора се чакат трима чужденци, които ще преминат проби.

Стартов състав на Дунав: Мартин Луков, Преслав Петров, Петър Патев, Мартин Ковачев, Христо Попадийн, Диян Димов, Красимир Станоев, Божидар Васев, Бранимир Костадинов, Васил Шопов, Димитър Георгиев.