Дунав победи Локомотив (Русе) с 4:2 в приятелска среща, играна

...

Дунав удари Локо

Дунав победи Локомотив (Русе) с 4:2 в другарска среща, играна в с.Батин. Домакините дръпнаха с два гола доникъде на първата част. Любомир Петков откри резултата в 13-ата минута. След още толкоз време Айгюн Ешерефов удвои. Най-интересни бяха последните пет минути преди почивката. Георги Петков върна интригата с попадение в 40-ата минута за 2:1. 120 секунди по-късно, Ешерефов се разписа още един път. Секунди преди края обаче Бисер Георгиев понижи на 3:2 от дузпа. Точка на разногласието сложи Денчо Денчев в средата на втората част с четвърти гол за дунавци.
 Левски победи Локо (Русе) в Левски Левски победи Локо (Русе) в Левски 29 яну | 20:45  Трима от Локо (Русе) не упражняват Трима от Локо (Русе) не упражняват 27 яну | 13:45  Локо (Русе) взе централен нападател Локо (Русе) взе централен нападател 26 яну | 14:05  Дубълът на Спартак (Варна) с класика против Локо (Русе) Дубълът на Спартак (Варна) с класика против Локо (Русе) 22 яну | 19:54  Локо (Русе) дефинира вратарите си Локо (Русе) дефинира вратарите си 20 яну | 16:58 Още от БГ Футбол  Старшата на Черно море победи Ботев (НП) Старшата на Черно море победи Ботев (НП) 13 фев | 17:48 7 0  Устрем (Дончево) повали Септември (Тервел) Устрем (Дончево) повали Септември (Тервел) 13 фев | 17:39 112 0  Локомотив (София) 1:1 ЦСКА - София, двата тима си размениха идентични попадения Локомотив (София) 1:1 ЦСКА - София, двата тима си размениха идентични попадения 13 фев | 17:34 27381 235  Шимунджа: Радвам се за момчетата, ще продължим по този начин Шимунджа: Радвам се за момчетата, ще продължим по този начин 13 фев | 16:32 1020 2  Черноломец (Попово) победи дубъла на Етър Черноломец (Попово) победи дубъла на Етър 13 фев | 16:30 585 2 Виж всички Водещи Новини  Локомотив (София) 1:1 ЦСКА - София, двата тима си размениха идентични попадения Локомотив (София) 1:1 ЦСКА - София, двата тима си размениха идентични попадения 13 фев | 17:34 27381 235  Лудогорец опустоши Арда за едно полувреме Лудогорец опустоши Арда за едно полувреме 13 фев | 16:06 36926 394  Бърнли 0:1 Ливърпул, Фабиньо откри резултата (гледайте тук) Бърнли 0:1 Ливърпул, Фабиньо откри резултата (гледайте тук) 13 фев | 16:00 9905 16  Страхотен Алберт с най-хубаво персонално достижение на Олимпийски игри, злато за Одермат Страхотен Алберт с най-хубаво персонално достижение на Олимпийски игри, злато за Одермат 13 фев | 10:06 31482 48  Отлични Леао и Менян качиха Милан на върха Отлични Леао и Менян качиха Милан на върха 13 фев | 15:26 13935 42 Класиране Програма