Десета загуба от началото на първенството в Югозападната Трета лига

...

Беласица обърна Оборище с две дузпи

Десета загуба от началото на шампионата в Югозападната Трета лига записа футболният отбор на Оборище, който в среща от 23-тия кръг отстъпи с 2:3 при аудиенция си на Беласица(Петрич).

Гостите поведоха в резултата още в 3-та минута, когато Георги Нетов наказа " комитите " с прекрасен гол за 0:1. Само 3 минути по-късно обаче петричани се върнаха в мача с изравнителен гол на Живко Димитров. В 18-та минута Бела стигна до цялостен поврат след попадение на Мартин Таушанов от дузпа. До ново тъждество в резултата се стигна в 35-та минута, когато петричанинът Васил Тачев наказа родния си отбор за 2:2.

Беласица стигна до 3-те точки в мача в 64-та минута след нов гл от дузпа на Мартин Таушанов. Така домакините запазиха възможностите си в борбата за челно класиране, до момента в който Оборище инкасира втора поредна загуба надалеч от вкъщи и остава на 7-та позиция във краткотрайното нареждане.
Източник: marica.bg