Ден Бош направи равенство 2:2 в домакинството си на втория

...

Ден Бош не успя да победи последния след късна драма, Велков с цял мач

Ден Бош направи тъждество 2:2 в семейството си на втория тим на Утрехт. Двата отбора се изправиха един против различен в среща от 35-ия кръг на Втора дивизия на Холандия. Цял мач за домакините записа българският бранител Стефан Велков.

Bouyaghlafen en Holla starten weer voor het eerst in de basis na blessureleed. Väisänen vervangt de geschorste Romat. #DBOJUT #metheelmijnhart pic.twitter.com/CLrKjETn7a
— FC Den Bosch (@mijnfcdenbosch) April 19, 2019
Домакините на два пъти повеждаха в резултата, само че и двата пъти гостите успяваха да изравнят. Броуерс откри за Ден Бош в 10-ата минута, само че Венема изравни в 18-ата. Ван дер Санде още веднъж даде преднина на домакините в 87-ата минута, само че в 93-ата Утрехт се добра до точката след попадение на Ван Роойен.

Така Ден Бош към този момент е на 6-ото място в класирането с 57 точки. Утрехт остава на дъното с едвам 16 извоювани точки досега.