Черноломец (Попово) спечели у дома с 2:1 срещу Черно море

...

Черноломец сломи дубъла на Черно море

Черноломец (Попово) завоюва вкъщи с 2:1 против Черно море II (Варна). Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Беадир Беадиров стреля неспасяемо от границата на наказателното поле в средата на първото полувреме за 1:0.
 Илиян Станчев: Само победа ще ни задоволи Илиян Станчев: Само победа ще ни задоволи
Берк Бейхан пропусна да изравни малко преди почивката. След нея Николай Трифонов също не съумя да възвърне равенството. Светослав Славчев удвои задатъка на домакините в средата на втората част. Десетина минути преди края,
 Дубълът на Черно море: Искаме да се надиграваме в Попово Дубълът на Черно море: Искаме да се надиграваме в Попово
Трифонов излезе самичък против стража на Черноломец и осъществя почетното попадение. След последния съдийски сигнал от варненския отбор обявиха, че са потресени от грубата игра на домакините, вследствие на която имат много контузени състезатели.