Черноломец победи Ботев (Нови пазар) с 2:0 в Попово. Двубоят

...

Черноломец с очакван успех

Черноломец победи Ботев (Нови пазар) с 2:0 в Попово. Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините владееха самодейността от самото начало.
 Илиян Станчев: Възвърнахме познатата си визия Илиян Станчев: Възвърнахме познатата си визия
Съперникът им пък игра 50 минути с 10 футболисти. До почивката най-чистото голово състояние беше пред вратата на поповци, само че Петко Петков го пропиля. В 40-ата минута съотборника му Едвин Исмаил извърши нарушаване и рефера му подвигна втори жълт и червен картон. В средата на втората част Беадир Беадиров комбинира с Тихомир Кънев, който преодоля противник и откри резултата.
 Ботев (НП): Трудно се играе в Попово Ботев (НП): Трудно се играе в Попово
Интригата изчезна в 83-ата минута, когато вратаря мазета центрирана топка, само че Ясен Василев я насочи с глава в мрежата му – 2:0.