Черно море победи Септември София с 3:2 в мач от

...

Черно море бие в Елитната до 17 години

Черно море победи Септември София с 3:2 в мач от 9-ия кръг на Елитната група до 17 години на стадиона под Аспаруховия мост.

„ Моряците “, водени от Тодор Каменов, позволиха гол в 20-ата минута, само че в 35-ата стигнаха до равнене. Петър Маринов направи мощен пробив отдясно и центрира прострелно по земя към задна греда, където Александър Киров вкара за 1:1, написа chernomorepfc.bg.

Варненци стартираха стремително втората част и в 58-ата минута Димитър Павлу насочи страховит удар от 25 метра, топката се отби в страничната греда и влетя в мрежата на гостите за 2:1.

В 70-ата минута гостите изравниха, а в 85-ата Пламен Аршев с глава след центриране на Борис Стойков от фаул донесе триумфа на Черно море.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Александър Киров, Кристиян Иванов, Ивайло Димитров, Петър Маринов (Георги Монев, Иво Николов, Димитър Заимов, Кристиан Андонов, Даниел Райчев, Даниел Георгиев, Димитър Ковачев).
Източник: petel.bg