Черно море победи с 4:0 Загорец (Нова Загора) в контролна

...

Черно море победи Загорец в контрола в Търговище

Черно море победи с 4:0 Загорец (Нова Загора) в контролна среща, играна на стадион “Димитър Бурков ” в Търговище. Попаденията в срещата осъществиха Аристот Ндонгала (7), Илиан Илиев-младши (13) и Жоржиньо (74, 80).

Наставникът Илиан Илиев стартира дуела с Миодраг Митрович на вратата, а в центъра на защитата си партнираха Даниел Димов и Димитриос Хантакиас. На десния бек бе Стефан Станчев, а отляво Фахд. В средата на терена стартираха Емо Янчев и Патрик Андраде, а по двете крила оперираха Цветомир Панов и Аристот Ндонгала. В предни позиции бе Родриго, а зад него Илиан Илиев-младши.

Първата заплаха пред една от двете порти пристигна в 4-тата минута. Футболист на Загорец се озова на стрелкова позиция и насочи топката в долния десен ъгъл на Митрович, който обаче съумя да избави. Само три по-късно “моряците ” поведоха в резултата. Родриго проби отляво и пусна паралелен на вратата пас към Аристот Ндонгала, който осъществя за 1:0. В 8-ата минута Цветомир Панов вкара топката в мрежата на новозагорци, само че голът не бе зачетен поради засада. В 13-ата минута Илиан Илиев получи топката вляво и с удар по диагонала вкара за 2:0. В 22-рата минута Миодраг се регистрира с положително избавяне. Швейцарецът парира удар на футболист на Загорец от дребния пенал.

През втората част в игра се появиха Мирослав Енчев, Лъчезар Йорданов, Жордао Кардосо, Дани Кики и Жоржиньо, които заеха местата на Даниел Димов, Патрик Андраде, Цветомир Панов, Аристот Ндонгала и Жоржиньо.

В 74-тата минута Фахд откри с акуратен пас по диагонала Жоржиньо, който финтира двама бранители и насочи топката в далечния ъгъл на вратата за 3:0. В 80-ата Жоржиньо оформи крайното 4:0 с удар по диагонала. В 84-тата минута Жордао Кардосо бе изведен самичък против вратаря на новозагорци, само че при опита си да го трансферира, прати топката над вратата.

Съставът на Черно море:  Миодраг Митрович, Даниел Димов (46-Мирослав Енчев), Димитриос Хантакиас, Фахд, Стефан Станчев, Емо Янчев, Патрик Андраде (46-Лъчезар Йорданов), Цветомир Панов (46-Жордао Кардосо), Аристот Ндонгала (46- Дани Кики), Илиан Илиев, Родриго (46-Жоржиньо).

Снимки вижте ТУК

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!