Черно море е един доста добър отбор и неслучайно е

...

Тунчев: Черно море неслучайно е сред лидерите

„ Черно море е един много добър тим и неслучайно е измежду водачите. “

Това сподели треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев след загубата с 0:1 на „ Тича “.

„ В първите 10-15 минути не успяхме да се ориентираме по най-хубавия метод. След това мога да настоявам, че бяхме равностойни дори на моменти през второто полувреме бяхме по-добри, само че това което ни липсва в последните мачове - в завършващата фаза. За страдание, през днешния ден допуснахме една неточност, която ни костваше попадение в нашата врата “, сподели Тунчев.

" Донякъде - не насочваме задоволително удари. Опитваме се, надали не, с повече подавания да влезем в наказателното поле и да шутираме, а това няма по какъв начин да се случи. Направихме няколко положителни офанзиви, само че не успяхме да осъществяваме. Създаваме обстановки, изключваме мача против Левски. Не мисля, че има някакво напрежение в това. Виждам едно израстване в нашия тим. Играхме като колектив, помагахме си, когато някой сгрешеше. Това няма по какъв начин да ни радва и не допускахме кой знае какви обстановки пред нашата врата. Нормално е, когато нападателите не могат да отбележат, да има някакво напрежение, само че отново споделям - сътворяваме обстановки, тъй че не мога да приказвам за напрежение ", добави той.
Източник: novsport.com