Брайтън и Уест Хам завърши 1:1 в среща от втория

...

Уест Хам измъкна точка от Брайтън

Брайтън и Уест Хам приключи 1:1 в среща от втория кръг на Висшата лига. Тимът на Греъм Потър повече би трябвало да съжалява за изпуснатите три точки, макар че в един миг губеше в резултата. Хавиер Ернандес изведе “чуковете” напред в 61-ата минута, само че малко по-късно лятната покупка на “чайките” Леандро Тросар изравни. Белгийският халф, притеглен от Генк, вкара и още един гол през първата част, само че той бе анулиран след разглеждане със системата за видеоповторения.

Домакините започнаха дуела решително, като Дан Бърн пропусна да открие още първоначално. Над всички обаче бе Тросар, който имаше няколко положителни благоприятни условия да вкара и още голове. В отбора на Уест Хам личеше неналичието на опасност в офанзива, само че отборът на Пелегрини се държеше добре в отбрана в огромни интервали.

БРАЙТЪН - УЕСТ ХАМ 1:1
0:1 - Ернандес (61)
1:1 - Тросар (65)