Ботев победи Царско село с 5:0 в първата си контрола

...

Ботев разгроми Царско село в контрола, феноменален гол на Неделев

Ботев победи Царско село с 5:0 в първата си контрола в Пловдив по време на зимната подготовка и общо трета.

В 38-та минута Брахими центрира по земя към Минков, само че топката се удари в Кавдански и влетя в мрежата на Царско село.

В 53-та минута Ботев удвои откакто Маркиньос изведе Неделев, а той елегантно трансферира вратаря на гостите за 2:0.

В 66-та минута Маркиньос стреля, вратарят на отбора от София мазета, само че при добавката Реда Рабей осъществя за 3:0.

В 69-та минута Маркиньос пусна към Реда Рабей и то осъществя на опразнената врата, откакто стражът на Царско село беше излезнал от вратата си.

В 82-та минута Ботев вкара и пети гол, откакто Маркиньос получи топката напредна и с прекрасен удар вкара.

Следващата контрола на Ботев е на 5 февурари против Септември София.

Ботев : Георги Аргилашки, Па Конате, Виктор Генев, Тодор Неделев, Мохамед Брахими, Емануел Току, Джеймс Ето’о, Николай Минков, Самуел Супрайен, Реда Рабей, Атанас Чернев

Царско село : Иван Дерменджиев, Матео Лукарели, Мартин Кавдански, Николай Николаев, Пиере Зебли, Валентино Пулиезе, Хари Денков, Лукас Мартинс, Андрей Йорданов, Реди Каса, Венцислав Христов
Източник: trafficnews.bg