Бока Хуниорс спечели Суперкупата на страната. Аржентинският гранд прегази с

...

Дарио Бенедето се развихри и донесе купа на Бока

Бока Хуниорс завоюва Суперкупата на страната. Аржентинският гранд прегази с 3:0 Патронато в едно извънредно шоу от нападателя на " сините " Дарио Бенедето, който заби хеттрик в мрежата на Сезар Салва.

Двубоят се разви напълно под диктовката на Бока, като след единствено 19 минути игра Вила Кано бе изведен очи в очи със Сезар Салва, само че опитния вратар се оправи. Малко по-късно Лука Лангони също не съумя да преодолее стража.

Логичното се случи в 42-ата минута, когато Дарио Бенедето откри резултата след прецизен изстрел от точката на дузпата.

Любимецът на почитателите продължи с наказателната си акция, като в 52-ата минута с глава заби втория си гол във финала.

Десет минути по-късно Дарио Бенедето оформи своя хеттрик, откакто засече съвършен пас от колумбийския краен защитник Франк Фабра.

По този метод Бока Хуниорс прибави своето следващо отличие във витрината си.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.