Ясна е програмата за следващите няколко кръга във Втора лига
БФС разгласи програмата от 14-тия до 17-ия кръг във Втора лига.
Случи се! БФС разгласи програмата за идващите 4 кръга в efbet Лига
БФС разгласи датите и часовете на дуелите от 14-ия до 17-ия кръг
Ето цялата стратегия:
20.10/петък/
Беласица
-
Литекс
16.00
Спартак Вн
-
Черноморец Бч
16.00
21.10 /събота/
Марек
-
Спортист Своге
16.00
Черноморец 1919 Бс
-
Спартак Пл
16.00
Бдин Вд
-
Лудогорец ІІ
16.00
Марица Пд
-
Монтана 1921
16.00
22.10 /неделя/
Дунав Рс
-
Струмска популярност
16.00
Янтра Гб
-
ЦСКА 1948 II Сф
16.00
23.10/понеделник/
Септември Сф
-
Добруджа
16.00
Диема спорт
XV кръг
25.10/сряда/
Литекс
-
Спартак Вн
14.45
Диема спорт
27.10/петък/
Добруджа
-
Марек
16.00
Струмска популярност
-
Септември Сф
16.00
Монтана 1921
-
Дунав Рс
16.00
Черноморец Бч
-
Марица Пд
16.00
Лудогорец ІІ
-
Беласица
16.00
Спартак Пл
-
Бдин Вд
16.00
ЦСКА 1948 II Сф
-
Черноморец 1919 Бс
16.00
Спортист Своге
-
Янтра Гб
16.00
XVI кръг
03.11/петък/
Марек
-
Янтра Гб
14.30
Черноморец 1919 Бс
-
Спортист Своге
14.30
Бдин Вд
-
ЦСКА 1948 II Сф
14.30
Беласица
-
Спартак Пл
14.30
Дунав Рс
-
Черноморец Бч
14.30
Добруджа
-
Струмска популярност
14.30
07.11 /вторник/
Спартак Вн
-
Лудогорец ІІ
14.30
Марица Пд
-
Литекс
14.30
Септември Сф
-
Монтана 1921
12.15
Диема спорт
11.11 /събота/
Лудогорец ІІ
-
Марица Пд
14.30
Янтра Гб
-
Черноморец 1919 Бс
14.30
12.11 /неделя/
ЦСКА 1948 II Сф
-
Беласица
14.30
Спортист Своге
-
Бдин Вд
14.30
Струмска популярност
-
Марек
14.30
Спартак Пл
-
Спартак Вн
14.30
Черноморец Бч
-
Септември Сф
14.30
Литекс
-
Дунав Рс
14.30
13.11/понеделник/
Монтана 1921
-
Добруджа
17.30
Диема спорт
Случи се! БФС разгласи програмата за идващите 4 кръга в efbet Лига
БФС разгласи датите и часовете на дуелите от 14-ия до 17-ия кръг
Ето цялата стратегия:
20.10/петък/
Беласица
-
Литекс
16.00
Спартак Вн
-
Черноморец Бч
16.00
21.10 /събота/
Марек
-
Спортист Своге
16.00
Черноморец 1919 Бс
-
Спартак Пл
16.00
Бдин Вд
-
Лудогорец ІІ
16.00
Марица Пд
-
Монтана 1921
16.00
22.10 /неделя/
Дунав Рс
-
Струмска популярност
16.00
Янтра Гб
-
ЦСКА 1948 II Сф
16.00
23.10/понеделник/
Септември Сф
-
Добруджа
16.00
Диема спорт
XV кръг
25.10/сряда/
Литекс
-
Спартак Вн
14.45
Диема спорт
27.10/петък/
Добруджа
-
Марек
16.00
Струмска популярност
-
Септември Сф
16.00
Монтана 1921
-
Дунав Рс
16.00
Черноморец Бч
-
Марица Пд
16.00
Лудогорец ІІ
-
Беласица
16.00
Спартак Пл
-
Бдин Вд
16.00
ЦСКА 1948 II Сф
-
Черноморец 1919 Бс
16.00
Спортист Своге
-
Янтра Гб
16.00
XVI кръг
03.11/петък/
Марек
-
Янтра Гб
14.30
Черноморец 1919 Бс
-
Спортист Своге
14.30
Бдин Вд
-
ЦСКА 1948 II Сф
14.30
Беласица
-
Спартак Пл
14.30
Дунав Рс
-
Черноморец Бч
14.30
Добруджа
-
Струмска популярност
14.30
07.11 /вторник/
Спартак Вн
-
Лудогорец ІІ
14.30
Марица Пд
-
Литекс
14.30
Септември Сф
-
Монтана 1921
12.15
Диема спорт
11.11 /събота/
Лудогорец ІІ
-
Марица Пд
14.30
Янтра Гб
-
Черноморец 1919 Бс
14.30
12.11 /неделя/
ЦСКА 1948 II Сф
-
Беласица
14.30
Спортист Своге
-
Бдин Вд
14.30
Струмска популярност
-
Марек
14.30
Спартак Пл
-
Спартак Вн
14.30
Черноморец Бч
-
Септември Сф
14.30
Литекс
-
Дунав Рс
14.30
13.11/понеделник/
Монтана 1921
-
Добруджа
17.30
Диема спорт
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ