Без да играе силно, но с човек повече почти 70

...

Зоря изхвърли ЦСКА от Европа след гол в последната минута и спестена дузпа

Без да играе мощно, само че с човек повече съвсем 70 минути, тимът на Зоря (Луганск) съумя да отстрани ЦСКА в Лига Европа, спирайки ги, както предходната година, в трети прелиминарен кръг.
Украинците осъществиха победния си гол в реванша в 90-ата минута, като прецизен бе Назарий Русин. Играчът, оставил " алените " с човек по-малко в 22` беше Иван Турицов, само че секунди преди този момент реферът на дуела ощети българския клуб, неотсъждайки дузпа за тях поради игра с ръка на Михайличенко.
Първият мач в София приключи 1:1. В плейофа украинският отбор ще се изправи против испанския Еспаньол.
Повече детайлности от срещата вижте в Sportlive.bg.
ПРЕДИ ДВУБОЯ
Очаква се треньорът на столичани Люпко Петрович да заложи на същия състав, който игра против Лудогорец в шампионата. За Украйна с тима още веднъж не отпътуваха Николай Бодуров и Рубен Пинто.
Зоря още веднъж не може да разчита на звездата си Артьом Громов. Не е изключено в борбата да бъде хвърлен младокът Назарий Русин, който неотдавна бе взет чартърен от Динамо (Киев).