Бетис завърши наравно 1:1 като гост срещу Алавес в двубой

...

Бетис и Алавес взеха по точка след 1:1

Бетис приключи наедно 1:1 като посетител против Алавес в дуел от деветия кръг от шампионата на Испания.Андалусийци, които вземат участие в груповата фаза на Лига Европа, поведоха посредством Айосе Перес в 32-ата минута, само че автогол на Ектор Бейерин 10 минути преди почивката възвърне равенството в мача.Бетис приключи срещата в понижен състав поради червен картон на Уилиан Жозе надълбоко в спомагателното време, показан поради неспортсменска демонстрация. Баските, които се без победа в пет следващи дуела от Ла Лига, заемат 17-то място с 8 точки. Бетис е с 13 пункта на осмата позиция в Примера дивисион.В друга среща от кръга Селта и Хетафе също не излъчиха победител, завършвайки наедно 2:2 във Виго.
Източник: novsport.com