Берое“ 2 загуби домакинството си на Спартак“ (Пловдив) в среща

...

„Берое“ 2 загуби от „Спартак“

„ Берое “ 2 загуби семейството си на „ Спартак “ (Пловдив) в среща от 6 кръг на ЮИ Трета лига.

Гостите поведоха с 0:2 в средата на второто полувреме, а преди почивката „ зелените “ върнаха едно попадение посредством Деян Иванов. Крайният резултат бе завършен в 88. минута, когато „ Спартак “ осъществя за 1:3. В идващия кръг „ Берое “ 2 гостува на „ Родопа “ в Смолян, а срещата е планувана за 17 сепетмври от 17 ч.

„ Берое “ U17 загуби гостуването си на „ Етър “ (Велико Търново) в среща от Елитната група. Домакините поведоха с три попадения още до 12. минута, а през втората част Стефан Маджов върна един гол. В идващия кръг момчетата на Павел Димов одобряват „ Септември “ (София).

Също в Елитната група „ Берое “ U15 приключи 1:1 с „ Етър “ във Велико Търново. Попадението за старозагорци означи Денимир Димитров. В идващия кръг тимът също приема „ Сепетмври “ (София)

В останалите мачове:

„ Берое “ U16 – „ Симите камъни “  U16 2:0 (Любослав Бойчев, Михаел Пенев)

„ Берое “ U14 – „ Левски “ (Паталеница) 7:0 (Тодор Иванов, Ивайло Кирев 2, Пресиян Василев, Ивайло Младенов, Мартин Метков, Давид Атанасов)

„ Берое “ U12 – „ Кърджали “ U13 8:1 (Габриел Василев 3, Златин Тодоров 2, Румен Джелков 2, Йован Делийски)

„ Берое “ U10 – Димитровград U11 3:1 (Никола Парасков 2, Тодор Динев)

„ Берое “ U8 – Ямбол U9 8:1

„ Берое “ U9 – Олимпия U9 2:7 (Стилиан Нанев 2)

„ Берое “ U9 – „ Шампион “U9 2:3 (Мартин Янчев, Светослав Русев)

„ Берое “ U9 – Казанлък U10 0:0
Източник: novinata.bg