Бдин (Видин) победи у дома Партизан (Червен бряг) с 2:0

...

Бразилски голмайстор осигури пореден успех за Бдин

Бдин (Видин) победи вкъщи Партизан (Червен бряг) с 2:0 и затвърди лидерската си позиция. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Герой за домакините е Емануел Виейра де Соуса. Бразилецът осъществя 12-о и 13-ото си попадения от началото на сезона и се откъсна от преследвачите си в листата на голмайсторите. Той откри резултата в 20-ата минута с добавка.
 Демона: Да се завърнем на пътя на успехите Демона: Да се завърнем на пътя на успехите
По еднакъв метод се разписа и четвърт час по-късно. Пропусна да запише хеттрик. Другите благоприятни условия пред отсрещната врата пропиляха съотборниците му Калоян Цветков, Цветомир Тодоров, Стивън Милчев и играещия треньор Николай Цветков-Демона.
 Любомир Иванов: Дано съдийството да е на равнище във Видин Любомир Иванов: Дано съдийството да е на равнище във Видин
Партизан също имаше своите шансове, само че Тихомир Динев при 0:0 и Милен Тонев след почивката не се възползваха.