Бърнли се доближи само на точка от четвъртото място във

...

Бърнли се доближи на точка от четвъртото място

Бърнли се приближи единствено на точка от четвъртото място във краткотрайното класиране на Премиър лийг, откакто победи с 1:0 Уотфорд на " Търф Моор ". Скот Арфийлд означи единствения гол в самия завършек на първата част, когато овладя добре центриране на Гудмундсон, преодоля Янмаат и стреля в далечния ъгъл. Това се случи единствено шест минути, откакто Марвин Зеегер получи пряк червен картон и остави Уотфорд с човек по-малко. Той бе глобен поради влизане с два крайници против Стивън Дефур.

През второто полувреме гостите имаха две искания за дузпи, които не бяха почитание от основния рефер Лий Пробърт. Гол на Ашли Барнс 20 минути преди края пък бе анулиран поради противоречива засада.

Бърнли има 28 точки - колкото Тотнъм и Арсенал. Уотфорд е с 22, което отрежда на тима осмо място.

СТАТИСТИКА ТУК! Премиър лийг 16 кръг, събота 9 декември  Бърнли 1:0краен резулат  Уотфорд