България победи с 6:3 Хонконг на старта на световното първенство

...

България започна с победа на световното по футбол за бездомни хора

България победи с 6:3 Хонконг на старта на международното състезание по футбол за бездомни хора в Кардиф, Уелс. Родните национали означиха 2 бързи гола още в първата минута на мача посредством Виктор Митов и Иван Петров.

Съперникът обаче не загуби хладнокръвие и съумя да изравни за 2:2. След това последваха нови три попадения за " лъвовете ", осъществени поредно от Иван Петров, Васил Петров и Алекси Кирилов.

Първото полувреме приключи при резултат 5:2 за българите, а през втората част двата отбора си размениха по още едно попадение, като за България прецизен още веднъж беше Алекси Кирилов.
Отбор на Надеждата ще показва България на СП за бездомни Нашият отбор ще се конкурира със сформира от 40 страни
По-късно през днешния ден националите излизат против състава на Съединени американски щати. Останалите два дуела на България от предварителна група D са в понеделник. Първо " лъвовете " ще се изправят против Словения, а по-късно имат мач с любимеца в групата Бразилия.
Източник: btvnovinite.bg