Атлетико (Мадрид) направи важна крачка към третото място в крайното

...

Атлетико с решителна крачка към третото място, Майорка изпадна

Атлетико (Мадрид) направи значима крачка към третото място в крайното класиране на Ла Лига. " Дюшекчиите " победиха с 2:0 като посетители Хетафе и имат две точки задатък пред четвъртия Севиля кръг преди края.

Атлетико стигна до триумфа с два гола през второто полувреме. Маркос Йоренте откри резултата в 54-ата минута. Томас Партей оформи крайния резултата в 80-ата минута. В продължението на мача Ален Ньом бе изпъден.

В същото време Севиля приключи наедно 0:0 като посетител на Реал Сосиедад.

Майорка последва Еспаньол и през новия сезон ще играе в Сегунда. Тимът от Балеарските острови загуби с 1:2 семейството си на Градата. Кучо изведе Майорка напред в резултата през първото полувреме. В 45-ата минута Виктор Диас изравни. В 69-ата минута Карлос Фернандес даде задатък на гостите. До края на мача Седлар и Кучо бяха изгонени.