Аржетина напомни за себе си и разби с 4:0 Мексико

...

Аржентина отнесе Мексико в контрола, Лаутаро Мартинес блести

Аржетина подсети за себе си и разруши с 4:0 Мексико в контролна среща, играна в Сан Антонио. " Гаучосите " бяха без огромната си звезда Лионел Меси, само че в обувките му влезе нападателят на Интер Лаутаро Мартинес, който вкара хеттрик. Леандро Паредес също се разписа от дузпа.

Четирите попадения паднаха през първото полувреме за по-малко от 20 минути. Резултатът откри Мартинес в 17-ата минута, когато направи за смях няколко бранителя и с удар по земя вкара за 1:0.

В 22-ата минута рикошет прати топката в краката на Езекиел Паласиос, който изведе Мартинес на чудесна позиция, с цел да удвои.

Нападателят на Интер имаше съществена заслуга и за третия гол, като след негов пас топката срещна ръката на състезател на Мексико в наказателното поле. Паредес осъществя отсъдения углавен удар за 3:0.

В 39-ата минута Лаутаро оформи своя хеттрик след акуратен удар.

Преди този мач Мексико бе в серия от 11 следващи триумфа.