Арис - ФК ЦСКА 1948 0:0, без голове до почивката

Играта се възобновява!
45+1′
Почивка!
37′
Арис заплаши доста съществено българската врата 10 минути преди почивката. Футболист на домакините нахлу рисково в полето на играчите в алено и се стигна до удар, само че Генади Ганев се намеси добре и гърците още веднъж стигнаха единствено до корнер.
29′
Шанс за Арис! Дарида получи пас в наказателното поле и стреля с десния крайник, получи се рикошет в крайници на Ценов и топката падаше застрашително към вратата на гостите, само че въпреки всичко се стигна единствено до корнер.
21′
В средата на полувремето българският отбор провежда добра офанзива отляво, а новото попълнение Талис центрира към Русев в наказателното поле, само че шутът на последния мина над вратата.
16′
След четвърт час игра Георги Русев проби по десния фланг и центрира за Антонио Вутов, само че някогашният футболист на Локомотив (София) не съумя да нанесе добър удар и топката излезе в навън.
8′
В 9-а минута Елитон бе сюрпризиран в защита, откакто трима играчи на домакините го нападнаха. Бранителят загуби топката, която попадна в Грей. Той от своя страна центрира рисково в наказателното поле, само че нито един футболист на домакините не съумя да засече кълбото.
1′
Начало на мача!
Състав 23 Куеста 33 Генади Ганев 14 Брабец 4 Мики Орачев 4 Фабиано 5 Елитон 3 Ферари 87 Симеон Петров 22 Одубайо 10 Георги Русев 77 Панагидис 7 Талис Енрике 5 Руп 18 Ивайло Чочев 16 Дарида 20 Антонио Вутов 11 Саверио 21 Емил Ценов 17 Палма 24 Ерденис Гурища 9 Грей 99 Радослав Кирилов Треньор Апостолос Терзис Атанас Рибарски Резерви 29 Даниел Наумов 6 Пиер-Даниел Нгуида 8 Педриньо 13 Стоян Стоичков 16 Том Рапнуи 22 Реян Даскалов 23 Емил Виячки 26 Валентин Йосков 27 Мариян Тонев 28 Неделко Пишчевич 30 Стефан Цонков
ФК ЦСКА 1948 гостува на Арис (Солун) в последната си контрола преди началото на новия сезон в efbet Лига. Двубоят на стадион " Македоникос " стартира в 18:30 часа.

До момента съставът на Атанас Рибарски записа 1 победа (Сепси), 1 тъждество (Марибор) и 2 загуби (Динамо Загреб и Панатинайкос) в контролите си по време на лагера в Словения.
 ФК ЦСКА 1948 пуска абонаментни карти за новия сезон

Ето детайлности

За състезание ФК ЦСКА 1948 стартира формалните мачове с посещение на Левски, а по-късно следва домакинство на Пирин (Благоевград) преди първата среща с ФКСБ в Лигата на конференциите.