Антъни Дейвис отбеляза 30 точки и спечели 12 борби, а

...

Антъни Дейвис поведе Лейкърс към обрат срещу Финикс Сънс

Антъни Дейвис означи 30 точки и завоюва 12 битки, а ЛеБрон Джеймс добави още 21 точки, 9 асистенции и 8 битки за триумфа на Лос Анджелис Лейкърс над Финикс Сънс със 100:95 (18:30, 30:22, 24:32, 28:11) в НБА.

Д`Анджело Ръсел означи 14 точки, а Остин Рийвс оказа помощ с още 10 за триумфа на " Езерняците ", които се завърнаха в мача, откакто изоставаха с 12 точки след третата част. Тимът на Финикс не съумя да вкара нито една точка цели 7 минути в последната четвърт на мача.

Кевин Дюрант приключи с 39 точки и 11 битки за " Слънцата ", които започнаха сезона с победа над Голдън Стейт във вторник. Тимът ще изиграе първия си домашен мач против Юта Джаз в събота.

Ерик Гордън означи 15 точки за Финикс, до момента в който Девин Буукър и Брадли Бийл не играха поради травми. Джордан Гудуин добави 14 точки за Финикс, а Джош Окоги - 10.

Дюрант изравни в края на мача при 91:91, само че Джеймс отвори разлика за домакините - 95:91. Дейвис оформи успеха с четири сполучливи опита от свободни удари седем секунди преди края. Дюрант изпревари Хакийн Олайджун и към този момент е на 12-то място във безконечната ранглиста на стрелците в НБА, като има 26 949 точки в актива си.
Източник: lupa.bg