Академия Пушкаш постигна ценна победа с 2:1 като гост на

...

Победа като гост за отбора на Камен Хаджиев, Георги Миланов не игра за МОЛ Фехервар

Академия Пушкаш реализира скъпа победа с 2:1 като посетител на Дьошгьор от 30-ия кръг на шампионата на Унгария. Камен Хаджиев изигра цялостен мач за гостите.

Дьошгьор поведе още в 3-ата минута посредством Ивановски, само че гостите направиха цялостен поврат с голове на Дойч в 21-ата и Ванечек в 48-ата минута на срещата. Академия Пушкаш обаче приключи мача в понижен състав, откакто Шлоноки получи червен картон три минути преди края.

В различен мач от кръга МОЛ Фехервар записа сложен триумф с 1:0 над Дебрецен. Георги Миланов не бе в групата на домакините, до момента в който за гостите на полувремето се появи някогашният нападател на Левски Тунде Адениджи.

След изиграването на днешните срещи лидер в класирането е Ференцварош със 70 точки, пред МОЛ Фехервар с 59 и Академия Пушкаш 47 точки.