Адебайо добави 23 точки, 9 борби и 5 асистенции, докато

...

Маями сложи точка на серията на Сиксърс у дома

Адебайо добави 23 точки, 9 битки и 5 асистенции, до момента в който Дънкан Робинсън вкара 15 точки за успеха на Маями със 108:104 като посетител на Филаделфия. Така Хийт взеха реванш за загубата с 86:113 в същата тази зала предишния месец и редом с това сложиха завършек на съвършената домакинска серия на Сиксърс, която се простираше в 14 следващи мача.

Джими Бътлър вкара 14 на някогашния си тим, а Дерик Джоунс-младши добави 13 за гостите от Флорида, които водеха с 99:83 в един миг от последната четвърт. Силни минути на Фили приближиха домакините на единствено две точки при 106:104 и 25.7 секунди до края, а въпреки Кендрик Нън да пропусна два наказателни удара, Ал Хорфърд също не съумя да означи, а по-късно Бам Адебайо подпечата триумфа с 2/2 от фаула за 108:104.

Джоел Ембийд с 22 точки и 19 битки бе №1 за домакините, Тобайъс Харис осъществя 20 точки, а Бен Симънс и Джош Ричардсън се регистрираха с по 17 точки всеки. Маями е с баланс 20-8, а Филаделфия с 20-9.