2:2 завършиха Оборище (Панагюрище) и Рилски спортист (Самоков). Двубоят е

...

Оборище и Рилецо приключиха наравно

2:2 приключиха Оборище (Панагюрище) и Рилски състезател (Самоков). Двубоят е от петия кръг на Югозападната Трета лига – Група Б. Топката спря по още един път в двете мрежи, само че рефера не зачете попаденията.
 Людмил Киров: Респект към тима на Оборище Людмил Киров: Респект към тима на Оборище
Иван Георгиев наказа неточност на самоковската отбрана в средата на първото полувреме за 1:0. Орлин Старокин заличи пасива малко преди почивката, след центриране от дясно на съотборник. Десетина минути след нея, Петко Петков още веднъж изведе Оборище напред в резултата.

После топката за трети път влезе в мрежата на Рилецо, само че съдията не призна попадението. Същото беше решението му по-късно, когато кълбото мина голлинията на отсрещната врата. Малко преди края самоковци извършиха корнер, настана блъсканица и влезлия като запаса Николай Манчевски осъществя за окончателното 2:2.