2:2 приключи приятелската среща във Велико Търново между втория отбор

...

Черноломец изравни накрая във Велико Търново

2:2 завърши другарската среща във Велико Търново сред втория тим на Етър и Черноломец (Попово). Стана равносилен дуел с още голови положения. Александър Гугучков пропусна първоначално да вкара в празната поповска врата. Той обаче поправя мерника си в 25-ата минута, когато получи топката на дузпата и я насочи в мрежата. При този резултат противниците се отдръпнаха на отмора. Интригуващи бяха последните 20 минути. Първо Тихомир Кънев изравни от дузпа. В 75-ата минута обаче Иван Петков трансферира вратаря и Етър още веднъж поведе. Този резултат се резервира до последните секунди, когато Дани Бонев фиксира окончателното 2:2.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.