... начин на изпитване. Не сме толкова неграмотни. Средностатистически българското училище е добро, но има много проблеми, които трябва да се решават всеки ден“, подчерта той.
... начин на изпитване. Не сме толкова неграмотни. Средностатистически българското училище е добро, но има много проблеми, които трябва да се решават всеки ден“, подчерта той.