За трета поредна година ултра крос триатлонът “Лъвско сърце“ предизвика

...

272-ма атлети взеха участие в триатлон Лъвско сърце

За трета поредна година ултра крос триатлонът “Лъвско сърце “ провокира най-смелите спортисти да преминат 140 км. самостоятелно или в отборна щафета. Общо 272 състезатели от пет националности се включиха в неповторимото по рода си премеждие, включващо 3 км плуване, 116 км колоездене и 21 км тичане.

На първо място на почетната стълбичка застанаха Уим Щеркс от Белгия с време от 07:59:14 ч. и трикратната победителка при дамите Христина Козарева, която финишира за 09:46:55 часа. Те сграбчиха огромната премия от 1000 лв., а останалите спечелили разделиха премиите обезпечени от спонсорите на събитието.

Приложено адресирам линкове към прессъобщение и фотоси, които можете да достъпите през сините бутони нагоре. На линия съм, в случай че имате въпроси.