Ювентус приключи участието си в Шампионска лига за този сезон,

...

Ювентус приключи в Шампионска лига, Реал Мадрид загуби в Лайпциг

Ювентус завърши присъединяване си в Шампионска лига за този сезон, откакто загуби с 4:3 гостуването си на Бенфика.
Прочетете още
Антонио Силва вкара в 17-та минута, а Душан Влахович изравни в 21-та минута.

В 28-та минута Жоао Марио от дузпа направи 2:1, а Рада Силва в 35-та минута вкара за 3:1. Отново Рафа Силва в 50-та минута повиши на 4:1.

Маккени върна очакванията на Юве в 77-та минута, а Милик направи 4:3 в 79-та минута.

С триумфа Бенфика си обезпечи класиране за елиминациите, а Ювентус отпадна и най-вероятно ще продължи в Лига Европа, само че това ще стане ясно в последния кръг от груповата фаза.

Челси продължи напред към елиминациите, откакто победи като посетител Република България Залцбург с 2:1.

Матео Ковачич откри в 23-та минута, само че в Залцбург изравни посредством Джуниър Адаму. Победата донесе Кай Хаверц с гол в 63-та минута.

Милан записа значим триумф с 4:0 като посетител на Динамо Загреб.

В 39-та минута Габия откри, а в 48-та минута Рафаел Леао удвои. В 59-та минута Жиру в 59-та минута направи резултата типичен, а в 59-та минута Любичич си вкара автогол за крайното 4:0.

Реал Мадрид загуби гостуването си на Република България Лайпциг с 2:3

Йошко Гвардиол откри в 13-та минута за немците, а Кристофър Нкунку в 18-та минута удвои. В 43-та минута Винисиус понижи.

В 81-та минута Тимо Вернер направи 3:1, а крайния резултат оформи от дузпа Родриго в добавеното време.