Южна Корея и Сърбия завършиха наравно 1:1 в контролна среща,

...

Южна Корея и Сърбия не излъчиха победител в Улсан, Иванович записа мач №100

Южна Корея и Сърбия приключиха наедно 1:1 в контролна среща, която се игра в Улсан. 33-годишният капитан на тима от прилежащата ни страна Бранислав Иванович записа юбилейния мач №100 с националната фланелка.

Защитникът, който играе за Сърбия от 2006 година, излезе титуляр и бе сменен в 68-ата минута. И двата гола бяха маркирани след почивката. Адем Ляич откри резултата в 59-ата минута, само че сърбите не съумяха да удържат преднината си, откакто три минути по-късно съдията отсъди дузпа в интерес на домакините, която бе осъществена от Ку Чжа Чол, а равенството се резервира до края. И двата тима минаха сполучливо квалификациите и ще вземат участие в Световното състезание в Русия следващата година. /БГНЕС
Източник: bgnes.com