Янис Адетокумбо реализира 30 точки, 14 борби и 9 асистенции

...

Янис Адетокумбо реализира 30 точки и изведе Милуоки до успех над Ню Йорк Никс

Янис Адетокумбо осъществя 30 точки, 14 битки и 9 асистенции като Милуоки победи Ню Йорк Никс със 119: 108 и остана непобеден в НБА.

Грейсън Алън добави 17, а Джру Холидей способства с 16 точки и 6 асистенции за триумфа. Ар Джей Барет наниза 20 точки, с цел да поведе Никс, които бяха в серия от три победи.

Донован Мичъл и Карис ЛеВърт станаха първите съотборници в Кливланд, които означават над 40 точки в една и съща среща от 2016 година, като общите им 82 пункта бяха в основата на победа със 132:123 след продължения като посетител над Бостън Селтикс.

Домакините водеха с цели 15 точки в края на първото полувреме, като Джейсън Тейтъм влезе в съблекалнята с 24 точки, само че реализира единствено 8 след почивката -- нито една в четвъртата четвърт и едвам две в продълженията.

Тайрис Макси записа най-хубавите в кариерата си 44 точки и взе 8 битки,  а Филаделфия победи Торонто със 112:90. Тобиас Харис и Де`Антъни Мелтън вкараха по 13 точки за 76-търс, които завоюва за повторно в шест мача този сезон. Джеймс Хардън добави 11 точки. Паскал Сиакам вкара 26 точки и хвана 10 битки за Торонто.