Временният лидер в Северозападната Трета лига Локомотив (Мездра) си тръгна

...

Локомотив си тръгна само с точка от Полски Тръмбеш

Временният водач в Северозападната Трета лига " Локомотив " (Мездра) си потегли единствено с точка от Полски Тръмбеш след нулево тъждество след XXIII кръг.
След равностойна игра през първата част на срещата, двата тима се отдръпнаха на почивката при нулево тъждество. Най-неврологичният миг за мездренските „ железничари “ бе 10-та минута, когато Лионел Матадос бе контузен, което докара до насилствена промяна. На негово място в игра влезе Мохамед Сила.
Второто полувреме стартира с бързи офанзиви и към двете порти, само че до попадения не стигна нито един от съперниците. В играта на гостите липсваше остротата при завършващия удар. Домакините от " Янтра " бяха разузнали добре играта мездренчани и очебийно търсеха запазването на нулевото тъждество.
Така след 90 минути игра, момчетата нанаставника Диан Попов записаха второто нулево тъждество след хикса с " Боруна ".
Старши треньорът на " Локомотив " Диан Попов, заложи на следния състав: Ивайло Василев, Ваньо Иванов, Ивайло Тодоров, Стефан Стефанов, Васил Сапунджиев, Деян Иванов, Иван Аспарухов, Николай Ганчев (к), Гроздан Илиев, Светослав Валериев и Лионел Матадос (10-м Мохамед Сила).
Въпреки равенството, " локомотивци " резервират лидерската си позиция с 56 точки и голова разлика 51:15.
Двубоят бе управителен от съдийска бригада в състав - гл. рефер – Никола Петров(Лч), асистенти – Марин Мачев (Пл) и Ивайло Петров (Лч). 4-ти арбитър – Светослав Моллов(Пл), пратеник на БФС – Светлин Пъшев (ВТ).
В идващият XXIV кръг „ железничарите “ от Мездра одобряват кандидата ла лидерското място тим на " Бдин 1923 " (Видин). Двубоят е на 22 април 2023 година, събота, 17:00 ч на градския стадион „ Локомотив “.
Източник: bulnews.bg